Atalar Caddesi Kurtoğlu Sokak No:.12/B Kartal / İSTANBUL
P.Tesi -Pazar 09:00 -19:00
7/24 Hizmetinizdeyiz 
Şehir İçi Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
MALTEPE NAKLİYAT
BÜTÇEYE UYGUN EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMETİ
Anadolu Yakası: 0216 305 35 49, 0535 742 44 95, Avrupa Yakası 0212 213 37 37, 0850 304 96 36, 7/24 Hizmetinizdeyiz 905327654010 bilgi@maltepenakliyat.com
: 1 Nisan 2021
: 7 Nisan 2021

Şehir içi taşınma süreçlerinde mesafe kısa olsa da eşyaların hasar almaması için nakliyeci tarafından göz önünde bulundurulması gereken pek çok etken vardır. Firma olarak hem müşterilerimiz hem de çevre için bu sürecin en hasarsız ve problemsiz şekilde tamamlanmasını amaçlamaktayız. Bu doğrultuda çevreyi rahatsız etmeyecek ya da binaya zarar vermeyecek yöntemler ile eşyaları evlerden veya ofislerden çıkartmaktayız. Ayrıca trafik koşullarını da göz önünde bulundurarak müşterilerimize belirli bir saat vermekte ve zaman aralığına riayet etmeye çalışmaktayız. Şehir içi nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetlerini ve eşyaların hasar almamasını odak noktası haline getirerek hareket etmekteyiz. Her müşterimizin eşyalarının sayısına, eşyaların taşınacağı binanın özelliklerine ve eşyaların taşınacağı mesafeye göre bir nakliye planı oluşturmakta ve bu plan doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

BÜTÇEYE UYGUN EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMETİ

evden eve nakliye firması olarak müşterilerimizin taşınma süreçlerinin kolaylaşabilmesi ve aldıkları hizmetten memnun kalabilmeleri için öncelikle onların ihtiyaçlarını tespit etmekte ve beklentilerini dinlemekteyiz. Eşyaların paketlenmesi, demontajı gibi durumlarda yardıma ihtiyaç duymaları halinde nakliye sürecini buna göre planlamaktayız. Eşya sayılarına uygun boyuttaki bir nakliye aracımızı taşınma süreci için tahsis etmekteyiz. Yüksek katlı binalarda oturan müşterilerimize asansörlü araçlar ile hem hızlı hem de güvenli nakliye hizmeti vermekteyiz. Everes Nakliyat olarak ihtiyaçlarınıza hitap ettiğimiz gibi bütçenize de hitap etmeyi amaçlamaktayız. Şehir içi nakliyat hizmetlerimiz eşya sayısına, alınan hizmetlere ve eşyaların taşınacağı mesafeye göre değişiklik gösterse de kar marjını düşürerek uygun fiyatlar sunmaktayız.