Atalar Caddesi Kurtoğlu Sokak No:.12/B Kartal / Alkent çarşı no 36 Beşiktaş / İSTANBUL
P.Tesi -Pazar 09:00 -19:00
7/24 Hizmetinizdeyiz 
Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma
HİZMETLERİMİZ
Parça Eşya Taşıma

Hepimizin yaşamımızın belirli bir döneminde farklı bir yere eşya gönderme ihtiyacı duyuyoruz. Eğer sizin de bu tarz bir ihtiyacınız ortaya çıktıysa parça eşya taşıma yöntemini mutlaka denemelisiniz. Kargo yöntemine göre %70 oranında daha ucuz Bu yöntem için sizlere bir telefon mesafesinde olduğumuzu lütfen unutmayınız. Çünkü uzun yıllardır parça eşya taşıma sektöründe nitelikli hizmetler üretiyoruz efendim. Tek yapmanız gereken internet sayfamızda bulunan telefonlarımızı aramak ve adresinizi firma yetkililerimize olacaktır. Daha sonra taşınacak eşyanın ebatlarına göre uygun bir aracı uzman personelimiz ile birlikte adresinize göndererek eşyayı bulunduğu yerden alıyoruz. elbette eşyayı göndermek istediğiniz adresi ekiplerimize yazdırıyorsunuz ve hizmetimiz artık start alıyor.

Parça Eşya Taşımacılık Olarakta Biliniyoruz

Diğer adıyla parsiyel taşımacılık olarak bilinen bu hizmeti ayrıca sigortalı bir şekilde yapabiliyoruz. Ancak bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapmakta yarar görüyoruz. Parça eşya taşıma hizmeti küçük eşyalar için geçerli olan bir sistem değildir. Yani eşyanızın hacim ve boyut bakımından büyük olması şartı aranmaktadır. Sözgelimi bir koltuk veya sadece bir oturma grubu gibi büyük boyutlu eşyaları kapsamaktadır diyebiliriz. Tabi gönderilecek eşyanın tıpkı bir evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi paketleme ve ambalajlama çalışmasına ihtiyacı bulunuyor ve adresinize gelen ekibimiz bu eşyayı izole ederek nakil için uygun hale getiriyor.

Parça Eşya Taşıma Bizim İşimiz

İsterseniz bu noktadan itibaren parça eşya taşıma çalışmamızı nasıl gerçekleştirdiğimizin diğer detaylarını aktarmaya çalışalım. Adresinizde izole işlemi tamamlandıktan sonra eşyalar geçici olarak taşınacağı aracımıza yükleniyor. Bunun ardından nakliyeyi gerçekleştirecek araca uygun bir şekilde yüklenen eşya artık yola çıkmaya hazır duruma geliyor. tabii firmamız konsept bir nakliyat kuruluşu olduğundan aynı zamanda evden eve nakliyat, karayolu yük taşımacılığı, fuar ve çeşitli organizasyonlara yönelik taşımacılık çalışmaları da gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamızın nezaretinde yerine ulaşacak eşyanız emanetimizde bulunduğu süre içerisinde sigortalı olarak nakil edilmektedir. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile firmamızın bu ayrıcalıklı hizmetinden yararlanabilirsiniz efendim. Lütfen başta parça eşya taşıma olmak üzere tüm çalışmalarımız ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgi talep etmekten çekinmeyiniz. Sizlerden gelen çağrıları yanıtlamak üzere telefonlarımız 7/24 açık bulunuyor. Esenlikler diliyoruz 

   

 

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş